E-Shop Costumer Service Administrator

O/H κατάλληλος/η υποψήφιος/α θα ενταχθεί στο Τμήμα Λειτουργιών του Ηλεκτρονικού Καταστήματος της εταιρίας στην έδρα της στο κέντρο της Πάτρας, όπου θα έχει την ευκαιρία να συνεργαστεί με μία έμπειρη ομάδα στον χώρο του e-commerce.

Περιγραφή Θέσης:

  • Εξυπηρέτηση Πελατών E-Shop μέσω Τηλεφώνου & E-Mail
  • Λήψη & Καταχώρηση Τηλεφωνικών Παραγγελιών
  • Καθημερινή Διαχείριση των Social Media Messengers της εταιρείας
  • Καθημερινή Εξυπηρέτηση-Συσκευασία Παραγγελιών E-shop
  • Συμμετοχή στην Διαχείριση & Λειτουργία του E-shop

Προσόντα Υποψηφίου:

  • Απαραίτητο προσόν η ευρεία ενασχόληση, αντίληψη και παρακολούθηση των τάσεων της Μόδας
  • Ευχέρεια στην χρήση Προφορικού & Γραπτού Λόγου
  • Επιθυμητή η εμπειρία στις Πωλήσεις
  • Άριστη Γνώση και Χρήση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Άριστη Γνώση & Χρήση Η/Υ - Πληροφοριακών Συστημάτων ( Microsoft Windows, Office Suite & Web )
  • Εξοικείωση με τα Social Media
  • Επιθυμητή η εμπειρία στο Digital Marketing (Google Analytics, SEO)
  • Επιθυμητή η Εμπειρία στην χρήση ERP Εφαρμογών
  • Πτυχίο ή Μεταπτυχιακό Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. στο Marketing ή Διοίκησης Επιχειρήσεων θα εκτιμηθεί

Απαραίτητα Προσωπικά Χαρακτηριστικά Υποψηφίου:

  • Άριστη Επικοινωνιακή & Οργανωτική Ικανότητα
  • Ευχάριστη και Ήρεμη Προσωπικότητα με Ομαδικό Πνεύμα Εργασίας
  • Αποτελεσματικότητα στην εκτέλεση καθηκόντων
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση χρόνου
  • Προσαρμοστικότητα και Υπευθυνότητα
  • Ικανότητα Διαχείρισης Παραπόνων
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Ηλικία 22-30 ετών

Εμείς προσφέρουμε:

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκή Εκπαίδευση & Ανάπτυξη Δεξιοτήτων
  • Συνεργασία με έμπειρα στελέχη και agencies στον χώρο του ελληνικού e-commerce και της Μόδας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Μεγάλες Προοπτικές Ανέλιξης στην Ιεραρχία της Εταιρίας

Αποστολή βιογραφικού, συμπεριλαμβανομένης πρόσφατης φωτογραφίας του ενδιαφερομένου, στην ηλεκτρονική διεύθυνση cv@brandbags.gr

Παρακαλούμε να αποστέλλονται μόνο βιογραφικά που τηρούν τα ζητούμενα προσόντα.