Graphic Designer

O/H κατάλληλος/η υποψήφιος/α θα ενταχθεί στο Δημιουργικό & Marketing Τμήμα του Ηλεκτρονικού Καταστήματος της εταιρίας στην έδρα της στο κέντρο της Πάτρας, όπου θα έχει την ευκαιρία να συνεργαστεί με μία έμπειρη ομάδα στον χώρο του E-Commerce και της Τεχνολογίας.

Περιγραφή Θέσης:

  • Δημιουργία Banners για χρήση στο E-shop & Marketing Ενέργειες

όπως Newsletters & Social Media

  • Προσαρμογή στα Guidelines και Branding της Εταιρείας

Προσόντα Υποψηφίου:

  • Ευρεία αντίληψη, μελέτη, παρακολούθηση και εξοικείωση με τις παγκόσμιες τάσεις της Μόδας και του Design
  • Επιθυμητή η Εμπειρία στο Digital Marketing
  • Άριστη γνώση προγραμμάτων Abode Photoshop, Illustrator, In Design
  • Άριστη Γνώση & Χρήση Η/Υ - Πληροφοριακών Συστημάτων

( Microsoft Office Suite )

  • Πτυχίο Σχολής Γραφιστικής
  • Άριστη Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας - Επιπλέον γλώσσα θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψήφιους)

Απαραίτητα Προσωπικά Χαρακτηριστικά Υποψηφίου:

  • Άριστη Επικοινωνιακή & Οργανωτική Ικανότητα
  • Ευχάριστη και Ήρεμη Προσωπικότητα με Ομαδικό Πνεύμα Εργασίας
  • Αποτελεσματικότητα στην εκτέλεση καθηκόντων
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση χρόνου
  • Προσαρμοστικότητα και Υπευθυνότητα
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών

Εμείς προσφέρουμε:

  • Εξοπλισμό και Τεχνογνωσία
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαρκή Εκπαίδευση & Ανάπτυξη Δεξιοτήτων
  • Συνεργασία με έμπειρα στελέχη και εταιρείες στον χώρο του ελληνικού e-commerce και της τεχνολογίας

Αποστολή του Portfolio του ενδιαφερομένου, εφ’ όσον υπάρχει,  θα εκτιμηθεί.

Αποστολή βιογραφικού, συμπεριλαμβανομένης πρόσφατης φωτογραφίας του ενδιαφερομένου, στην ηλεκτρονική διεύθυνση cv@brandbags.gr

Παρακαλούμε να αποστέλλονται μόνο βιογραφικά που τηρούν τα ζητούμενα προσόντα.