IT Manager

O/H κατάλληλος/η υποψήφιος/α θα ενταχθεί στο Τμήμα Μηχανοργάνωσης της εταιρίας στην έδρα της στο κέντρο της Πάτρας, όπου θα έχει την ευκαιρία να συνεργαστεί με μία έμπειρη ομάδα στον χώρο του E-Commerce και της Τεχνολογίας.

Περιγραφή Θέσης:

  • Επίβλεψη - Συντήρηση – Σχεδιασμός – Ανάπτυξη Διαδικασιών του ERP Entersoft, σε συνεργασία με το agency διαχείρισης, για εύρυθμη λειτουργία, απλοποίηση διαδικασιών και αύξηση παραγωγικότητας
  • Συντήρηση – Σχεδιασμός – Ανάπτυξη Διαδικασιών της πλατφόρμας Magento του E-Shop, σε συνεργασία με το agency διαχείρισης
  • Επίβλεψη - Συντήρηση Μηχανογραφικών Συστημάτων, Δικτύου, Εξοπλισμού, Λογισμικού Επιχείρησης
  • Τεχνική επικοινωνία με συνεργάτες για επίλυση προβλημάτων

Προσόντα Υποψηφίου:

  • Πτυχίο Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. / Ι.Ε.Κ. σε Η/Υ
  • Άριστη Γνώση & Χρήση Η/Υ - Πληροφοριακών Συστημάτων ( Microsoft Windows, Office Suite & Internet )
  • Άριστη Γνώση και Χρήση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Απαραίτητη η εμπειρία σε ERP Εφαρμογές
  • Επιθυμητή η εμπειρία στο ERP Entersoft
  • Απαραίτητο προσόν η ευρεία ενασχόληση, αντίληψη και παρακολούθηση των τάσεων της Τεχνολογίας και του E-Commerce

Απαραίτητα Προσωπικά Χαρακτηριστικά Υποψηφίου:

  • Άριστη Επικοινωνιακή & Οργανωτική Ικανότητα
  • Ευχάριστη και Ήρεμη Προσωπικότητα με Ομαδικό Πνεύμα Εργασίας
  • Αποτελεσματικότητα στην εκτέλεση καθηκόντων
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση χρόνου
  • Προσαρμοστικότητα και Υπευθυνότητα
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών

Εμείς προσφέρουμε:

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαρκή Εκπαίδευση & Ανάπτυξη Δεξιοτήτων
  • Συνεργασία με έμπειρα στελέχη και εταιρείες στον χώρο του ελληνικού e-commerce και της τεχνολογίας

Αποστολή βιογραφικού, συμπεριλαμβανομένης πρόσφατης φωτογραφίας του ενδιαφερομένου, στην ηλεκτρονική διεύθυνση cv@brandbags.gr

Παρακαλούμε να αποστέλλονται μόνο βιογραφικά που τηρούν τα ζητούμενα προσόντα.